Vyhlasujeme grantovú výzvu Klubu darcov 2023

Klub darcov je jedinečný spôsob spojenia individuálneho darcovstva s podporou verejne prospešných aktivít v našom regióne. Klub združuje nielen Trenčanov, ale i darcov z okolitých miest a obcí a je stále otvorený i pre vás. Môžete sa stať jeho členom, ak darujete jedenkrát do roka aspoň 30 eur, alebo jeho grantistom, ak sa rozhodnete venovať svoj nápad a čas v prospech iných. V prvom prípade rozhodujete, v druhom prípade sa uchádzate o grant v aktuálnej grantovej výzve.

28. február 2023

Pri písaní projektu majte na pamäti jeho prínos pre miestnu komunitu a pre rozvoj komunitného života, udržateľnosť výsledkov projektu a efektívne vynaložené darované prostriedky. Zanedbateľná nie je ani miera dobrovoľníctva a účasť verejnosti.

Pre inšpiráciu ponúkame náhľad do galérie úspešných projektov podporených od roku 2011

Podrobné informácie a tlačivá k vyhlásenej grantovej výzve nájdete tu:

Podmienky získania grantu
Formulár žiadosti

28. február 2023
 
 Ďakujeme
Mesto TrenčínMinisterstvo kultúry SR - Ministerstvo5 star glass | RONACORA GEO | Slovenské softvérové riešeniaEmersonAS TrenčíndogdocsRadovan Stoklasa[www.ksa.sk] - Tvorba www stranok eventive | tréningy - školenia - poradentvoEnergia pre krajinuTimm Slovakia s.r.oVaillantTrenčiansky terajšok – Nezávislé noviny trenčianskeho regiónuASOCIÁCIA KOMUNITNÝCH NADÁCIÍBYTAS, s.r.o., Trenčín - kotolne, technické zabezpečenie budov a automatizácia, diaľkový dohľad cez internetIDEA Trenčín - reklamné štúdioArt eventadvokátska kancelária | law firmPovažský cukor - Cukrovar Trenčianská teplá