A je to tu! Na OFLAJNE prvý úspešný lúštiteľ hádanky z hry Od novembra do novembra

Boli sme hosťom ale aj súťažiacim tímom OFLAJN. Bol to veľmi silný zážitok, vynikajúca atmosféra nabitá veselou súťaživosťou. Víťazi boli šťastní ale víťazstvo nebolo nevyhnutnosťou. Partia ľudí s podobným zmýšľaním sa rozhodla s veľkou chuťou prevetrať svoje spomienky, pokutrať sa v pozabudnutých vedomostiach a aj si trochu potmehúdsky zatipovať.

12. február 2020

Ak ste sa OFLAJNu v Galérii Vážka 11. februára zúčastnili, Trenčianska nadácia vám darovala sýtomodrý náramok s jedným písmenkom. Hovorí sa, že jedna lastovička leto nerobí, ale jeden náramok už môže byť štartom do našej hry Od novembra do novembra. Ak radi hráte, zbierajte naše náramky a vymieňajte, pokiaľ už hľadáte konkrétne písmenko, dobrou pomôckou sú indície, ktoré postupne zverejňujeme, nakoniec hľadané SLOVO určite poskladáte. Poznáme už dvoch úspešných hádankárov. Prvý hádal tak trochu intuitívne ale úspešne a druhému pomohli tri náhodné písmenká. Držíme vám palce.

Tu je šesť známych indícií: SLOVO sa skladá z desiatich písmen, prvé písmeno SLOVA sa v ňom trikrát opakuje, žiadne ďalšie písmeno okrem prvého sa v SLOVE neopakuje dvakrát, každá farba náramku obsahuje všetkých desať písmen, SLOVO obsahuje päť spoluhlások, päť samohlások, päť slabík a posledné písmeno SLOVA je gréckeho pôvodu.

Konečných víťazov hry vylosujeme na nadačnej párty 27.11.2020. Všetko o hre Od novembra do novembra nájdete tu. Najbližšie pozvánky a akcie, kde môžete získať náramok, sú Polievka radosti 14. februára, pohľadnice vydané Trenčianskou nadáciou, Klub darcov.

12. február 2020
 
 Ďakujeme
Mesto TrenčínMinisterstvo kultúry SR - Ministerstvo5 star glass | RONACORA GEO | Slovenské softvérové riešeniaEmersonAS TrenčíndogdocsRadovan Stoklasa[www.ksa.sk] - Tvorba www stranok eventive | tréningy - školenia - poradentvoEnergia pre krajinuTimm Slovakia s.r.oVaillantTrenčiansky terajšok – Nezávislé noviny trenčianskeho regiónuASOCIÁCIA KOMUNITNÝCH NADÁCIÍBYTAS, s.r.o., Trenčín - kotolne, technické zabezpečenie budov a automatizácia, diaľkový dohľad cez internetIDEA Trenčín - reklamné štúdioArt eventadvokátska kancelária | law firmPovažský cukor - Cukrovar Trenčianská teplá