Polievka radosti 16. januára 2020

Pozývame na polievku radosti 16. januára 2020 11,00 - 14,00 hod. v Kebabizni na Sládkovičovej 3 v Trenčíne. V decembri 2019 sme pomohli rodine z Drietomy, O rodine, ktorej pomáhame v januári, sa dozviete viac priamo na akcii.

09. január 2020

Aby sme rodinám v ťažkej životnej situácii mohli pomáhať dlhodobo, potrebujeme vašu pravidelnú priazeň. Stačí jedenkrát do mesiaca zmeniť svoju tradičnú reštauráciu a zájsť si na obed do Kebabizne. Neponúkneme vám síce celé obedové menu, ale chutná polievka, tentokrát špecialita Kebabizne - ázijská a dobrý pocit z darovania vás iste na čas zasýtia. Darujete iba sumu, ktorú by ste aj tak za obed zaplatili.

Priestor a polievku pre náš nový projekt poskytuje Kebabizňa bezplatne. Je to filozofiou majiteľa, milovníka prírody, cestovateľa a objavovateľa nových kultúr, pomáhať ľuďom a organizáciám, ktoré sa venujú skvalitneniu života ľudí i zvierat. Je to jeho vlastná skúsenosť, ktorá ho priviedla k tejto myšlienke. Pomáha, lebo môže.

Ako poďakovanie vám Trenčianska nadácia opäť daruje náramok olivovej farby z hry Od novembra do novembra.

09. január 2020
 
 Ďakujeme
Mesto TrenčínMinisterstvo kultúry SR - Ministerstvo5 star glass | RONACORA GEO | Slovenské softvérové riešeniaEmersonAS TrenčíndogdocsRadovan Stoklasa[www.ksa.sk] - Tvorba www stranok eventive | tréningy - školenia - poradentvoEnergia pre krajinuTimm Slovakia s.r.oVaillantTrenčiansky terajšok – Nezávislé noviny trenčianskeho regiónuASOCIÁCIA KOMUNITNÝCH NADÁCIÍBYTAS, s.r.o., Trenčín - kotolne, technické zabezpečenie budov a automatizácia, diaľkový dohľad cez internetIDEA Trenčín - reklamné štúdioArt eventadvokátska kancelária | law firmPovažský cukor - Cukrovar Trenčianská teplá