Pomoc pre Južnú Moravu

Vo štvrtok 24. júna sa cez južnú Moravu prehnalo tornádo a silné krupobitie, ktoré doslova zmietlo niekoľko obcí na južnej Morave. Táto živelná pohroma pripravila stovky ľudí o strechu nad hlavou a vyžiadala si minimálne dvesto zranených. Počet obetí zatiaľ nie je známy.

26. jún 2021

Prosíme vás o pomoc pre ľudí postihnutých touto katastrofou. Vyzbierané prostriedky pošleme našej partnerskej Jihomoravskej komunitnej nadácii, ktorá sídli v Hodoníne, v oblasti, kde sú najväčšie škody a bude túto pomoc efektívne distribuovať.

Zbierok na pomoc južnej Morave je viac, ale ak sa neviete zorientovať, darovať môžete na tomto linku https://knzm.darujme.sk/pomoc-pre-juznu-moravu/. Je to zbierka cez portál Darujme.sk vyhlásená Komunitnou nadáciou Zdravé mesto, ktorá je naším priateľom a tak ako Trenčianska nadácia je členom Asociácie komunitných nadácií Slovenska.

My ako Trenčianska nadácia sme sa rozhodli, okrem priamych príspevkov do zbierky, darovať južnej Morave aj výťažok z nášho narodeninového koncertu 14. septembra v ODA Trenčín. Pridajte sa k pomoci aj vy. Ďakujeme.

26. jún 2021
 
 Ďakujeme
Mesto TrenčínMinisterstvo kultúry SR - Ministerstvo5 star glass | RONACORA GEO | Slovenské softvérové riešeniaEmersonAS TrenčíndogdocsRadovan Stoklasa[www.ksa.sk] - Tvorba www stranok eventive | tréningy - školenia - poradentvoEnergia pre krajinuTimm Slovakia s.r.oVaillantTrenčiansky terajšok – Nezávislé noviny trenčianskeho regiónuASOCIÁCIA KOMUNITNÝCH NADÁCIÍBYTAS, s.r.o., Trenčín - kotolne, technické zabezpečenie budov a automatizácia, diaľkový dohľad cez internetIDEA Trenčín - reklamné štúdioArt eventadvokátska kancelária | law firmPovažský cukor - Cukrovar Trenčianská teplá