Benefičný narodeninový koncert 14. septembra

Spoločenský večer Trenčianskej nadácie „Dvadsať rokov darujeme“ sa uskutoční v Dome armády Trenčín 14. septembra 2021. K oslave filantropie a dobročinnosti so známymi slovenskými osobnosťami, ktoré s nadáciou za 20 rokov existencie spolupracovali, sa môžete pridať aj vy.

05. jún 2021

Účasť prisľúbili Martin Babjak, Peter Lipa, Milo Kráľ Band, Pavol Seriš, Vlado Kulíšek, Adrián Ohrádka a z komunitného života v Trenčíne kvarteto Komorného orchestra mesta Trenčín, MS Dance Studio, Aurelius Q, Krajka, Mestské divadlo Trenčín a Born To Trick. Všetkých hostí večera spája s nadáciou účasť aspoň na jednom nadačnom projekte. Koncert je pretkaný pútavými spomienkami, dokumentárnymi videami a oceneniami osobností občianskeho života.

Vstupenky sú v predaji v Kultúrno-informačnom centre Trenčín na Mierovom námestí 9, v Trenčianskej nadácii na   Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.  alebo telefonicky na +421 903 175 863 a online prostredníctvom MaxiTicket. Cena vstupenky je 20 eur a ako bonus k zakúpenej vstupenke je dúhový náramok. Výťažok z predaja vstupeniek bude použitý na pomoc južnej Morave postihnutej tornádom. V prípade, že sa akcia z objektívnych dôvodov neuskutoční, vstupné vám radi vrátime.

Nezabudli sme ani na našu celoročnú hru „Od novembra do novembra“ a pre odvážnych a vytrvalých máme na večer 14. septembra pripravené pekné ceny: individuálnu lekciu Nordic Walking s Vierkou Jantošovičovou, balíček dobrôt z farmy Dobrotka, košíček s bylinkovými výrobkami pre celú rodinu od spoločnosti Herbarius, workshop v spoločnosti eventive podľa vlastného výberu, voľnú vstupenku do Lanového parku Tarzánia, večeru s Trenčianskou nadáciou. Stačí poslať fotku vašej ruky s desiatimi farebnými náramkami na mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .

20rokov-A3 nahlad 

 

05. jún 2021
 
 Ďakujeme
Mesto TrenčínMinisterstvo kultúry SR - Ministerstvo5 star glass | RONACORA GEO | Slovenské softvérové riešeniaEmersonAS TrenčíndogdocsRadovan Stoklasa[www.ksa.sk] - Tvorba www stranok eventive | tréningy - školenia - poradentvoEnergia pre krajinuTimm Slovakia s.r.oVaillantTrenčiansky terajšok – Nezávislé noviny trenčianskeho regiónuASOCIÁCIA KOMUNITNÝCH NADÁCIÍBYTAS, s.r.o., Trenčín - kotolne, technické zabezpečenie budov a automatizácia, diaľkový dohľad cez internetIDEA Trenčín - reklamné štúdioArt eventadvokátska kancelária | law firmPovažský cukor - Cukrovar Trenčianská teplá