Posledná Polievka radosti 2020 priniesla najštedrejší finančný dar

Je to už viac ako rok, odkedy sme v spolupráci s Kebabizňou pripravili prvú Polievku radosti. Nový projekt zameraný na okamžitú podporu rodinám v ťažkej životnej situácii pomohol rodine z Drietomy zatepliť dom, rodine z Trenčianskych Teplíc osadiť nové okná do detskej izby, rodine z Melčíc - Lieskového prispel na liečebné náklady pre syna a rodine z krízového centra zaplatil nájom a potraviny na nevyhnutný čas.

26. marec 2021

Tento rok sme zrealizovali zatiaľ posledný dar vo výške 1113 eur pre rodinu z Dolnej Súče, ktorej nešťastnou náhodou vyhorel dom a práve na jeho opravu boli použité darované prostriedky.

Radi by sme vás opäť pozvali na chutnú polievku do Kebabizne na Sládkovičovej 3 v Trenčíne, ale súčasná neveselá situácia nám to neumožňuje. Rodiny v núdzi však potrebujú pomoc aj teraz a nielen teraz. Váš dobrovoľný príspevok môžete venovať aj v prípade, ak polievku radosti tentokrát neochutnáte. Darujte online priamo tu.

26. marec 2021
 
 Ďakujeme
Mesto TrenčínMinisterstvo kultúry SR - Ministerstvo5 star glass | RONACORA GEO | Slovenské softvérové riešeniaEmersonAS TrenčíndogdocsRadovan Stoklasa[www.ksa.sk] - Tvorba www stranok eventive | tréningy - školenia - poradentvoEnergia pre krajinuTimm Slovakia s.r.oVaillantTrenčiansky terajšok – Nezávislé noviny trenčianskeho regiónuASOCIÁCIA KOMUNITNÝCH NADÁCIÍBYTAS, s.r.o., Trenčín - kotolne, technické zabezpečenie budov a automatizácia, diaľkový dohľad cez internetIDEA Trenčín - reklamné štúdioArt eventadvokátska kancelária | law firmPovažský cukor - Cukrovar Trenčianská teplá