Vstupenky na benefičný koncert sú stále v predaji

Výročie nadácie sa už blíži. Skutočný deň narodenia je 8. december, chceli sme ho s vami osláviť v novembri a nakoniec sa stretneme v septembri. V našich termínoch je, zdá sa, trochu chaos, ale taká je aj doba, do ktorej nám naše narodeniny padli. Neusporiadaná a chaotická. Sme o ďalší rok múdrejší a tak sa nebojím, že s trochou trpezlivosti a nadhľadu to zvládneme.

28. november 2020

V hre „Od novembra do novembra“ budeme teda tiež pokračovať až do septembra 2021, hoci desať už zverejnených indícií dobrému lúštiteľovi krížoviek, osemsmeroviek, sudoku a iných hlavolamov už určite napovedalo, aký je výsledok našej hádanky. My ho prezradíme presne v deň narodenín, ale radi pripravíme ďalšie aktivity do hry aj v roku 2021, aby bolo veselo a mohli sme vám darovať ďalšie farebné náramky, ktoré pre nás vyrobila Renátka Porubanová.

Vstupenka na benefičný koncert 14. septembra 2021 je v predaji v Kultúrno-informačnom centre Trenčín na Mierovom námestí 9, v Trenčianskej nadácii na  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.  alebo telefonicky na +421 903 175 863 a online prostredníctvom MaxiTicket. Cena vstupenky je 20 eur a ako bonus k zakúpenej vstupenke je dúhový náramok s písmenkom do hry. Celý výťažok z predaja bude použitý na podporu verejnoprospešných projektov v roku 2022.

28. november 2020
 
 Ďakujeme
Mesto TrenčínMinisterstvo kultúry SR - Ministerstvo5 star glass | RONACORA GEO | Slovenské softvérové riešeniaEmersonAS TrenčíndogdocsRadovan Stoklasa[www.ksa.sk] - Tvorba www stranok eventive | tréningy - školenia - poradentvoEnergia pre krajinuTimm Slovakia s.r.oVaillantTrenčiansky terajšok – Nezávislé noviny trenčianskeho regiónuASOCIÁCIA KOMUNITNÝCH NADÁCIÍBYTAS, s.r.o., Trenčín - kotolne, technické zabezpečenie budov a automatizácia, diaľkový dohľad cez internetIDEA Trenčín - reklamné štúdioArt eventadvokátska kancelária | law firmPovažský cukor - Cukrovar Trenčianská teplá