Trenčianska nadácia má novú korešpondenčnú adresu

Kino Hviezda sa ide rekonštruovať. A to je dobrá správa pre Trenčín. Komplikovanejšia už pre nadáciu, ktorá sa po piatich rokoch opäť sťahuje. A znova môžem iba zopakovať, sťahovanie je jedna z najťažších vecí, ktoré som v nadácii zažila. Ale tiež je to ako predvianočné upratovanie, nájdete veci, ktoré ste márne dlhé roky hľadali, darujete veci, ktoré majú zmysel pre druhých a zbalíte veci, ktoré sú k ďalšiemu fungovaniu nevyhnutné.

15. november 2020

Dočasne bude nadácia fungovať bez kamennej kancelárie, ale vždy sa s vami radi skontaktujeme telefonicky 0903175863, mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. i osobne. Poštové zásielky nám prosím posielajte na adresu, kde sídli Centrum environmentálnych aktivít a tiež BIO obchod U malého princa: Mierové námestie 29, 911 01 Trenčín.

15. november 2020
 
 Ďakujeme
Mesto TrenčínMinisterstvo kultúry SR - Ministerstvo5 star glass | RONACORA GEO | Slovenské softvérové riešeniaEmersonAS TrenčíndogdocsRadovan Stoklasa[www.ksa.sk] - Tvorba www stranok eventive | tréningy - školenia - poradentvoEnergia pre krajinuTimm Slovakia s.r.oVaillantTrenčiansky terajšok – Nezávislé noviny trenčianskeho regiónuASOCIÁCIA KOMUNITNÝCH NADÁCIÍBYTAS, s.r.o., Trenčín - kotolne, technické zabezpečenie budov a automatizácia, diaľkový dohľad cez internetIDEA Trenčín - reklamné štúdioArt eventadvokátska kancelária | law firmPovažský cukor - Cukrovar Trenčianská teplá