Z Dobrého bazáru na Mierovom námestí rovno na zimný Fest Art na pavlači v Paddock café

Mierové námestie má čarovné zákutia. Ukrývajú sa za veľkými bránami a málokto z bežných návštevníkov námestia tuší, že za nimi drieme krása starého Trenčína. Minulý rok pri prechádzke vianočným jarmokom som priam zablúdila do takéhoto podlubia a bola som očarená. Na druhý deň som sa tam chcela vrátiť, ale môj nos skončil na veľkej zamknutej neprístupne pôsobiacej bráne.

08. december 2019

V sobotu 21. decembra vás pozývame nielen na Dobrý bazár od 10,00 do 19,00, ale tiež na zimnú edíciu Fest Art-u 2019 na pavlači v Paddock café. Akciu organizujú naši kamaráti a bude trvať len tento jediný deň podobne ako Dobrý bazár.

Do Dobrého bazáru môžete darovať predmety už od 16. decembra na druhom poschodí kina Hviezda v čase od 9,00 do 17,00 hod. Nezabudnite, na Dobrom bazáre 21. decembra máme pripravené zelené náramky z našej hry.

Viac informácií o Fest Art-e https://www.facebook.com/events/766234820511731/

dobry-bazar-2019 defin

08. december 2019
 
 Ďakujeme
Mesto TrenčínMinisterstvo kultúry SR - Ministerstvo5 star glass | RONACORA GEO | Slovenské softvérové riešeniaEmersonAS TrenčíndogdocsRadovan Stoklasa[www.ksa.sk] - Tvorba www stranok eventive | tréningy - školenia - poradentvoEnergia pre krajinuTimm Slovakia s.r.oVaillantTrenčiansky terajšok – Nezávislé noviny trenčianskeho regiónuASOCIÁCIA KOMUNITNÝCH NADÁCIÍBYTAS, s.r.o., Trenčín - kotolne, technické zabezpečenie budov a automatizácia, diaľkový dohľad cez internetIDEA Trenčín - reklamné štúdioArt eventadvokátska kancelária | law firmPovažský cukor - Cukrovar Trenčianská teplá