Dobrý bazár s milými hosťami a jedným prekvapením

Deviaty ročník Dobrého bazáru Trenčianskej nadácie je netradičný. Je jednou z nadačných akcií, ktoré sú súčasťou hry „Od novembra do novembra“. Ak Dobrý bazár navštívite, zapojíte sa do hry a môžete celý rok oslavovať s nadáciou. Kúpou predmetov z ponuky Dobrého bazáru nielen prispejete na prospešné aktivity, ktoré tradične komunitná nadácia podporuje, ale môžete získať tiež zelený náramok ako poďakovanie za váš dar a ako krôčik k úspešnému zvládnutiu hry.

24. november 2019

Ako každoročne môžete darovať knihy, platne, DVD, športové potreby, hračky, bižutériu, umelecké diela, drobnú elektroniku, domáce spotrebiče. Predmety preberieme v Trenčianskej nadácii na Ul. Kniežaťa Pribinu 3 (druhé poschodie kina Hviezda) v dňoch 16. až 19. decembra od 9,00 do 17,00 hod. Ak vám viac vyhovuje iný čas na doručenie, napíšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , alebo zavolajte na 0903175863, radi sa vám prispôsobíme.

Predaj darovaných predmetov sa uskutoční na Mierovom námestí v Trenčíne poslednú predvianočnú sobotu 21. decembra od 10,00 do 19,00 hod. Okrem stálych dobrovoľníkov Trenčianskej nadácie sa určite budete môcť porozprávať s našimi milými hosťami Janette Štefánkovou a Rasťom Piškom. Neopomenuteľnou veselou súčasťou Dobrého bazáru budú opäť mlčanlivý mím Vlado Kulíšek a neposedný klaun Aďo Ohrádka.

Ak ste pozvánku na Dobrý bazár dočítali až do konca, zaslúžite si prvú a aj druhú indíciu nadačnej hry: utajené SLOVO sa skladá z desiatich písmen a prvé písmeno SLOVA sa v ňom trikrát opakuje.

Pre viac informácií o hre „Od novembra do novembra“ kliknite sem.

24. november 2019
 
 Ďakujeme
Mesto TrenčínMinisterstvo kultúry SR - Ministerstvo5 star glass | RONACORA GEO | Slovenské softvérové riešeniaEmersonAS TrenčíndogdocsRadovan Stoklasa[www.ksa.sk] - Tvorba www stranok eventive | tréningy - školenia - poradentvoEnergia pre krajinuTimm Slovakia s.r.oVaillantTrenčiansky terajšok – Nezávislé noviny trenčianskeho regiónuASOCIÁCIA KOMUNITNÝCH NADÁCIÍBYTAS, s.r.o., Trenčín - kotolne, technické zabezpečenie budov a automatizácia, diaľkový dohľad cez internetIDEA Trenčín - reklamné štúdioArt eventadvokátska kancelária | law firmPovažský cukor - Cukrovar Trenčianská teplá