Otvor srdce, daruj knihu je za dverami

Trenčianska nadácia finišuje s prípravou trinásteho ročníka projektu. Mnohí ľudia s dobrým srdcom sa už stali jeho samozrejmou súčasťou, keď každoročne navštevujú vybrané trenčianske kníhkupectvá a hľadajú známy kútik venovaný tomuto projektu. Aj tento rok darujeme knižné dary deťom z rodín nachádzajúcich sa dočasne alebo dlhodobo v sociálnej núdzi.

05. november 2017

Kníhkupectvá, kde je možné detské knihy zakúpiť, sú označené milou ilustráciou autoriek Nadi Žatkovej a Saši Hudecovej; tou istou, akou sú označené aj vybrané knihy pre deti, takže pre kupujúceho nie je ťažké ich identifikovať.

Knihy je možné kupovať od 15. novembra do 17. decembra:

Kníhkupectvo Panta Rhei, ZOC Max
Kníhkupectvo Panta Rhei, OC Laugaricio
Kníhkupectvo Panta Rhei (Libri), Braneckého 7
Biopredajňa Malý princ, Mierové námestie 29
Knihy pre každého, OD Prior

Vianočné knižné dary odovzdáme deťom 19. decembra už po trinástykrát. Každoročne láskaví darcovia potešia viac ako 200 malých čitateľov. Ďakujeme.

osdk 17 web

05. november 2017
 
 Ďakujeme
Mesto TrenčínMinisterstvo kultúry SR - Ministerstvo5 star glass | RONACORA GEO | Slovenské softvérové riešeniaEmersonAS TrenčíndogdocsRadovan Stoklasa[www.ksa.sk] - Tvorba www stranok eventive | tréningy - školenia - poradentvoEnergia pre krajinuTimm Slovakia s.r.oVaillantTrenčiansky terajšok – Nezávislé noviny trenčianskeho regiónuASOCIÁCIA KOMUNITNÝCH NADÁCIÍBYTAS, s.r.o., Trenčín - kotolne, technické zabezpečenie budov a automatizácia, diaľkový dohľad cez internetIDEA Trenčín - reklamné štúdioArt eventadvokátska kancelária | law firmPovažský cukor - Cukrovar Trenčianská teplá