Dvere do Klubu darcov sú stále otvorené

Nadačný fond Klub darcov je založený na darcovstve jednotlivcov, ktorí svojimi menšími darmi vytvárajú veľkú hodnotu a sú tak schopní podporiť viaceré zaujímavé projekty. Do roku 2008 sa však darovanie do klubu nieslo hlavne v duchu myšlienky „kto raz dáva, trikrát dáva“. Úžasný nápad slovenských komunitiek združených v AKNS! Oslovili dvoch veľkých partnerov a tak ak člen klubu daroval napríklad 1 euro, oni pridali ku každému euru ďalšie dve. 

18. jún 2017

Tento model fungoval a nebolo to kvalitou projektov, že veľkí slovenskí hráči zmenili objekty svojho darcovského záujmu. Tak to vo fundraisingu chodí. O to viac sme sa potešili, keď sa na stretnutí členov klubu 1. júna v Panorama clube prezentácie projektov natoľko zapáčili našim hosťom, že sa rozhodli viaceré z nich podporiť a my sme sa mohli aspoň v roku 2017 vrátiť k princípu matchingu.

Ďakujeme spoločnostiam Adient Slovakia a TIMM SLOVAKIA. Vďaka ich záujmu celková suma podpory aj počet úspešných projektov vzrástli.

Klub darcov prvýkrát rozdeľoval peniaze v roku 2004 a vtedy jeden z prvých členov klubu si pri rozhovore s novinárom povzdychol: „Škoda len, že to vrecko peňazí, z ktorého sme delili, nebolo väčšie, aby sa ušlo všetkým. Možno nabudúce, aj vďaka vám, ktorí čítate tieto riadky. Dvere do Klubu darcov sú stále otvorené“.

18. jún 2017
 
 Ďakujeme
Mesto TrenčínMinisterstvo kultúry SR - Ministerstvo5 star glass | RONACORA GEO | Slovenské softvérové riešeniaEmersonAS TrenčíndogdocsRadovan Stoklasa[www.ksa.sk] - Tvorba www stranok eventive | tréningy - školenia - poradentvoEnergia pre krajinuTimm Slovakia s.r.oVaillantTrenčiansky terajšok – Nezávislé noviny trenčianskeho regiónuASOCIÁCIA KOMUNITNÝCH NADÁCIÍBYTAS, s.r.o., Trenčín - kotolne, technické zabezpečenie budov a automatizácia, diaľkový dohľad cez internetIDEA Trenčín - reklamné štúdioArt eventadvokátska kancelária | law firmPovažský cukor - Cukrovar Trenčianská teplá