Trenčianske trhy opäť oživí Dobrý bazár

Aj tento rok ponúka Trenčianska nadácia možnosť darovať na dobrý účel veci pre niekoho možno nepotrebné, pre iných užitočné, za symbolickú cenu tiež nakúpiť darčeky pod stromček a navyše aj podporiť dobrú vec. Pýtate sa ako? Odpoveďou je Dobrý bazár Trenčianskej nadácie.

19. november 2015

Darovať bude možné od 7. do 18. decembra v čase od 8,00 do 16,00 v priestoroch Trenčianskej nadácie na Ul. Kniežaťa Pribinu 3 v Trenčíne (druhé poschodie v kine Hviezda). V princípe je možné darovať všetko, čo sa majiteľom zdá pre nich už nepotrebné, ale druhí by mohli využiť. Konkrétne sa jedná o knihy, CD, DVD, bižutériu, hračky, umelecké diela, športové potreby alebo drobnú elektroniku. Z kapacitných dôvodov nie je možné darovať oblečenie. Darovať môžete bez obáv, nepredané predmety poputujú do domovov dôchodcov, zariadení opatrovateľských služieb či detských domovov.

Samotný bazár sa uskutoční 19. decembra od 10,00 do 18,00 na Mierovom námestí v Trenčíne. Za symbolické ceny bude možné zakúpiť často veľmi cenné predmety a zároveň podporiť vystúpenia klaunov pre deti v sociálnych a zdravotníckych zariadeniach po celom Slovensku. O dobrú náladu pri predaji sa postarajú aj mím Vlado Kulíšek a klaun Adyno. Zjednávať ceny budú okrem ďalších dobrovoľníkov aj členovia správnej rady Trenčianskej nadácie.

 

bazar 15 A3 web

19. november 2015
 
 Ďakujeme
Mesto TrenčínMinisterstvo kultúry SR - Ministerstvo5 star glass | RONACORA GEO | Slovenské softvérové riešeniaEmersonAS TrenčíndogdocsRadovan Stoklasa[www.ksa.sk] - Tvorba www stranok eventive | tréningy - školenia - poradentvoEnergia pre krajinuTimm Slovakia s.r.oVaillantTrenčiansky terajšok – Nezávislé noviny trenčianskeho regiónuASOCIÁCIA KOMUNITNÝCH NADÁCIÍBYTAS, s.r.o., Trenčín - kotolne, technické zabezpečenie budov a automatizácia, diaľkový dohľad cez internetIDEA Trenčín - reklamné štúdioArt eventadvokátska kancelária | law firmPovažský cukor - Cukrovar Trenčianská teplá