Otvorené srdce daruje deťom

S blížiacimi sa vianočnými sviatkami rozbieha Trenčianska nadácia jedenásty ročník projektu Otvor srdce, daruj knihu. Ľudia s dobrým srdcom budú mať opäť možnosť anonymne obdarovať knižnými darmi deti z rodín nachádzajúcich sa dočasne alebo dlhodobo v sociálnej núdzi. Na realizáciu projektu poskytlo priestory päť trenčianskych kníhkupectiev.

19. november 2015

Otvor srdce, daruj knihu je predvianočný projekt Trenčianskej nadácie, ktorý už jedenásť rokov zachytáva esenciu Vianoc. Cieľom projektu je jednak urobiť na Vianoce radosť deťom zo sociálne slabších rodín a zároveň pokračovať v budovaní filantropie v Trenčíne.

Aj tento rok vás pozývame podieľať sa na radosti detí, ktorú vyvoláva vytúžená kniha. Stačí len málo - zastaviť sa v jednom z trenčianskych kníhkupectiev, na ktorých pultoch nájdete detské knihy označené logom kampane a spoľahnúť sa, že ju doručíme do správnych rúk.

Knihy môžete kupovať od 18. novembra do 15. decembra v týchto kníhkupectvách:

Kníhkupectvo Panta Rhei (Gandalf), ZOC Max
Kníhkupectvo Panta Rhei, OC Laugaricio
Kníhkupectvo Libri, Braneckého 7
Biopredajňa Malý princ, Mierové nám. 29
Knihy pre každého, OD Prior

Ďakujeme.

 

osdk 15 web

19. november 2015
 
 Ďakujeme
Mesto TrenčínMinisterstvo kultúry SR - Ministerstvo5 star glass | RONACORA GEO | Slovenské softvérové riešeniaEmersonAS TrenčíndogdocsRadovan Stoklasa[www.ksa.sk] - Tvorba www stranok eventive | tréningy - školenia - poradentvoEnergia pre krajinuTimm Slovakia s.r.oVaillantTrenčiansky terajšok – Nezávislé noviny trenčianskeho regiónuASOCIÁCIA KOMUNITNÝCH NADÁCIÍBYTAS, s.r.o., Trenčín - kotolne, technické zabezpečenie budov a automatizácia, diaľkový dohľad cez internetIDEA Trenčín - reklamné štúdioArt eventadvokátska kancelária | law firmPovažský cukor - Cukrovar Trenčianská teplá