November a december boli opäť plné detského smiechu

naposledy v Novej Bani

Pepele aj s detičkami

smiali sme sa do popuku

kto nám bráni dámy páni

taký truľo nech zodvihne ruku

už sa teším do Skalice 

na usmiate každé líce

13. december 2013

Divadelné predstavenia pre deti s rôznymi druhmi znevýhodnení dlhodobo odlúčené a umiestnené v zariadeniach sociálnej a zdravotníckej starostlivosti pokračovali vďaka podpore spoločnosti Slovenské elektrárne a.s. aj v mesiacoch november a december.

Nielen deti ale aj pedagógovia a vychovávatelia týchto zariadení sa na návštevy klaunov tešia: „Pre nás je to veľký dar. Veľmi si vážime dobrých ľudí, ktorí pomáhajú našim deťom, pre mnohé z nich je totiž domovom práve naše zariadenie a ich kontakt s vonkajším svetom je náročný. Preto príležitosť pripraviť im predstavenie priamo v zariadení a prostredníctvom ľudí, ktorí im ho venujú s láskou a zo srdca, je neopakovateľná.“ (DSS Pastuchov)

13. december 2013
 
 Ďakujeme
Mesto TrenčínMinisterstvo kultúry SR - Ministerstvo5 star glass | RONACORA GEO | Slovenské softvérové riešeniaEmersonAS TrenčíndogdocsRadovan Stoklasa[www.ksa.sk] - Tvorba www stranok eventive | tréningy - školenia - poradentvoEnergia pre krajinuTimm Slovakia s.r.oVaillantTrenčiansky terajšok – Nezávislé noviny trenčianskeho regiónuASOCIÁCIA KOMUNITNÝCH NADÁCIÍBYTAS, s.r.o., Trenčín - kotolne, technické zabezpečenie budov a automatizácia, diaľkový dohľad cez internetIDEA Trenčín - reklamné štúdioArt eventadvokátska kancelária | law firmPovažský cukor - Cukrovar Trenčianská teplá