Najostrejší Trenčan

Viete o tom, že tento rok už je to 350 rokov, čo do nášho chotára vpadli Turci? Trenčín sme si nedali, statočne ho ubránili a navyše sme si niečo nechali. Toto dedičstvo sa v súčasnosti nazýva Doner Kebab.

23. október 2013

Kebabizňa v spolupráci s Trenčianskou nadáciou vás pozýva vyskúšať vašu obranyschopnosť a popasovať sa s najštipľavejším kebabom v Trenčíne. Súťaž v jedení extra štipľavých kebabov s chilli paprikami pod Matúšovým hradom prebehne v sobotu 9. novembra 2013. Akciu moderuje Marián Mitaš - Mizzi (Radio FM), pozvanie prijali ADiss a Johny break dancer. Registrácia súťažiacich začína o 11:00 hod., program o 12:00 hod. Súťaží sa v 5 kolách. Súťažiaci budú jesť chilli kebab, pričom v každom kole sa zoznámia so silnejším chilli.

Výťažok z charitatívnej akcie venujeme hipoterapeutickému centru Lesan v Opatovciach na vybudovanie kútika radosti a potrieb pre deti navštevujúce centrum.

23. október 2013
 
 Ďakujeme
Mesto TrenčínMinisterstvo kultúry SR - Ministerstvo5 star glass | RONACORA GEO | Slovenské softvérové riešeniaEmersonAS TrenčíndogdocsRadovan Stoklasa[www.ksa.sk] - Tvorba www stranok eventive | tréningy - školenia - poradentvoEnergia pre krajinuTimm Slovakia s.r.oVaillantTrenčiansky terajšok – Nezávislé noviny trenčianskeho regiónuASOCIÁCIA KOMUNITNÝCH NADÁCIÍBYTAS, s.r.o., Trenčín - kotolne, technické zabezpečenie budov a automatizácia, diaľkový dohľad cez internetIDEA Trenčín - reklamné štúdioArt eventadvokátska kancelária | law firmPovažský cukor - Cukrovar Trenčianská teplá