Drobné doplnenie k Polievke radosti 23. októbra

Pozvali sme vás už na Polievku radosti do Kebabizne v piatok 23. októbra od 11,00. Ale aby bolo všetko tak ako má byť, radi by sme vás ešte informovali, že polievku, ktorú si v tento deň kúpite, dostanete zabalenú a budete si ju môcť odniesť, alebo, ak nám to počasie dovolí, zjesť priamo na terase Kebabizne na Sládkovičovej ulici 3 v Trenčíne.

19. október 2020

Darovať môžete aj online tu

Pripomíname tiež, že sme spestrili opäť vaše darovanie farebnými náramkami, teraz v troch farbách – svetlozelený, olivovozelený a žltý. Budeme sa tešiť s vami, ak si doplníte vašu náramkovú zbierku. Súťaž ešte stále nekončí a v hre je ešte posledný červený náramok s poslednou indíciou. Ak náramky nezbierate, nevadí, získate pekný darček.

Rodinu, ktorej ideme v tento piatok pomôcť, tvorí mama a dve malé deti - škôlkar a školák. Ich život sa obrátil naruby, keď museli opustiť domov, ktorý sa zmenil na začarovaný kruh násilia zo strany partnera. Našli dočasné útočisko a potrebujú na zaplatenie nájmu a nákup základných potravín, kým sa mame v tejto pandemickej situácii nepodarí opäť zamestnať.

Ak si ešte spomeniete na valentínsku polievku, bolo to „iba“ okno, ktoré ste darovali Zuzke a Martinkovi z Trenčianskych Teplíc a dnes sú šťastní, o čom hovorí aj mail od ich mamy: „Okno je hotové, je krásne. Nevieme sa vynadívať. Ako sa vám len odvďačím“.

19. október 2020
 
 Ďakujeme
Mesto TrenčínMinisterstvo kultúry SR - Ministerstvo5 star glass | RONACORA GEO | Slovenské softvérové riešeniaEmersonAS TrenčíndogdocsRadovan Stoklasa[www.ksa.sk] - Tvorba www stranok eventive | tréningy - školenia - poradentvoEnergia pre krajinuTimm Slovakia s.r.oVaillantTrenčiansky terajšok – Nezávislé noviny trenčianskeho regiónuASOCIÁCIA KOMUNITNÝCH NADÁCIÍBYTAS, s.r.o., Trenčín - kotolne, technické zabezpečenie budov a automatizácia, diaľkový dohľad cez internetIDEA Trenčín - reklamné štúdioArt eventadvokátska kancelária | law firmPovažský cukor - Cukrovar Trenčianská teplá