Vytlačiť túto stránku

V Klube darcov môžete darovať ale aj získať dar

Trenčianska nadácia vyhlasuje sedemnásty ročník grantovej výzvy Klubu darcov na podporu verejnoprospešných aktivít z oblasti kultúry, športu, životného prostredia, vzdelávania či na pomoc zdravotne postihnutým.

28. február 2020

Grantová výzva je určená obyvateľom miest a obcí okresu Trenčín, Ilava a Bánovce nad Bebravou a kladie dôraz na prospešnosť aktivít pre komunitu, participáciu verejnosti a dobrovoľníkov a dlhodobý efekt výsledkov projektu. O grant sa môžu uchádzať mimovládne organizácie, neformálne skupiny obyvateľov i organizácie s inou právnou formou, napríklad kultúrne a voľnočasové inštitúcie, knižnice, múzeá, galérie alebo centrá voľného času.

Ak práve nemáte žiadny plán ako zrealizovať vlastný projekt a napriek tomu máte chuť byť aspoň na rok súčasťou niečoho tvorivého, staňte sa naopak členom Klubu darcov a prispejte na jedinečné nápady druhých ľudí. Okrem toho, že jedine tento rok vstúpite do hry Od novembra do novembra a získate herný náramok s písmenkom, zúčastníte sa zaujímavého hodnotenia predložených projektov a budete spolutvorcom mozaiky tých najlepších.

Uzávierka grantového kola je 2. apríla 2020. V máji budú predložené projekty prezentované pred členmi Klubu darcov a zhruba od začiatku júna bude možné úspešné projekty realizovať.

Podrobné informácie o grantovej výzve a o hre Od novembra do novembra nájdete tu. V prípade otázok kontaktujte Trenčiansku nadáciu prostredníctvom mailu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .

Tlač
28. február 2020