Vytlačiť túto stránku

Hra sa rozbieha a nadačná párty sa blíži

Partia úspešných lúštiteľov našej hádanky sa rozrástla zo skupinky dvoch na skupinu piatich. Gratulujeme! To je však iba časť úlohy. Okrem toho, že poznáte hľadané SLOVO, musíte byť aj majiteľom desiatich náramkov akejkoľvek farby. Najkrajšia kombinácia je samozrejme kombinácia všetkých desiatich farieb. A tak sa tešíme na vás na ďalších zastávkach počas našej ročnej dobročinnej púti.

21. február 2020

Vyberte si aktivitku vášmu srdcu milú. Potešíte seba a pomôžete druhým. Z našich desiatich pozvánok máme za sebou Otvor srdce, daruj knihu, Dobrý bazár a Oflajn. Aktuálne môžete navštíviť Kic Trenčín a kúpiť si jednu zo sád pohľadníc vydaných nadáciou, stať sa členom Klubu darcov a rozhodnúť o projektoch v pripravovanej grantovej výzve, alebo prijať pozvánku na marcovú Polievku radosti 27.3.2020 od 11:00 do 14:00.

Na apríl pripravujeme vernisáž výstavy v Mestskej veži v Trenčíne a do predaja sa dostanú prvé vstupenky na novembrový spoločenský večer. V oboch prípadoch sú pripravené ďalšie náramky a nové indície.

Konečných víťazov vylosujeme na nadačnej párty 27. novembra. Predtým však je potrebné náramky so SLOVOM na svojej ruke odfotiť a do 31. októbra poslať spolu s menom a telefónnym číslom na mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .

Všetko potrebné o hre a známe indície nájdete tu.

Tlač
21. február 2020