Koniec ďalšieho ročníka

Skupina Mladých filantropov Trenčianskej nadácie úspešne skončila ročník a tento raz sa predstavila priamo na Mierovom námestí v Trenčíne.

10. október 2012

Okrem toho, že predstavila úspešných grantistov v roku 2012, a tu bolo naozaj na čo pozerať a čo počúvať, pripravila tiež lákavú ponuku pre nových členov skupiny. Ďalší ročník už treba odštartovať a preto sa pripravujú na stretnutia priamo na stredných školách v Trenčíne. Ak ste tiež študenti a máte záujem a chuť niečo so sebou a pre druhých urobiť, príďte medzi nich. Bude veselo.

10. október 2012
 
 Ďakujeme
Mesto TrenčínMinisterstvo kultúry SR - Ministerstvo5 star glass | RONACORA GEO | Slovenské softvérové riešeniaEmersonAS TrenčíndogdocsRadovan Stoklasa[www.ksa.sk] - Tvorba www stranok eventive | tréningy - školenia - poradentvoEnergia pre krajinuTimm Slovakia s.r.oVaillantTrenčiansky terajšok – Nezávislé noviny trenčianskeho regiónuASOCIÁCIA KOMUNITNÝCH NADÁCIÍBYTAS, s.r.o., Trenčín - kotolne, technické zabezpečenie budov a automatizácia, diaľkový dohľad cez internetIDEA Trenčín - reklamné štúdioArt eventadvokátska kancelária | law firmPovažský cukor - Cukrovar Trenčianská teplá