Vytlačiť túto stránku

Dobrý bazár a predvianočný Trenčín

Dobrý bazár je súčasťou veľmi príjemnej atmosféry vianočných trhov Mesta Trenčín v poslednú predvianočnú sobotu. Pod prístreškom na Mierovom námestí panuje po celých osem hodín dobrá nálada, pri predaji sa striedajú viacerí dobrovoľníci, kamaráti, členovia správnej rady nadácie i zamestnanci partnerských firiem. Najpresvedčivejší sú však naši hostia.

19. november 2016

Naše pozvanie už prijali známe osobnosti Adela Banášová, Marta Sládečková a Eva Máziková. Aj tento rok sa môžeme tešiť na nie menej známeho všestranného umelca - speváka, herca, moderátora Karola Csina. Z množstva vynikajúcich divadelných či filmových rolí vyberám schválne jednu z vedľajších, postavu vojína Kotlára z filmu Černí baroni, ktorá neomylne, tak ako film samotný, vyvolá úsmev s trochou nostalgie.  

Darované predmety budeme za symbolické ceny predávať v poslednú adventnú sobotu 17. decembra v čase od 10,00 do 18,00 na Mierovom námestí v Trenčíne. Okrem partie dobrovoľníkov môžete o dobré ceny licitovať aj s našimi veselými klaunmi Vladom Kulíškom a Adrianom Ohrádkom a samozrejme s naším hosťom Karolom Csinom. Nezabudnite však, že zozbieraná suma poputuje do nadačného fondu Dr. Klaun, ktorý prostredníctvom našich bábkohercov, mímov, klaunov i kúzelníkov prináša radosť a smiech deťom chorým, či inak hendikepovaným, dlhodobo odlúčeným od rodiny, predovšetkým do špeciálnych internátnych základných škôl, domovov sociálnych služieb a liečební po celom Slovensku.

Do dobrého bazáru možno darovať užitočné veci z domácnosti, umelecké diela, drobnú bižutériu, športové potreby, hračky, funkčnú elektroniku a samozrejme knihy, platne či CD. Predmety prevezmeme v kancelárii nadácie v kine Hviezda každý deň okrem víkendov od 5.12.2016 v čase od 9,00 do 16,00. Ak by vám viac vyhovoval iný čas, napíšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , alebo zavolajte na 0903175863, dohodneme sa.

Dobrý bazár v Trenčíne sme prvýkrát organizovali v roku 2011 ako dobročinnú akciu, ktorej výťažok bol použitý na nákup interiérového vybavenia pre dojčiace mamičky s deťmi hospitalizované na Pediatrickej klinike v Trenčíne.

bazar 2016 web

Tlač
19. november 2016