Grantové kolo Mladých filantropov

9. ročník grantového programu si Mladí filantropi nazvali svojsky: DAJ TO! Čo máš dať? To sa určite dozvieš v podmienkach ich grantového programu, na ktorom intenzívne pracovali.

18. február 2013

 Finančné prostriedky v celkovej výške 3 100 € sú určené na podporu projektov mladých ľudí realizovaných v rámci celého Trenčianskeho kraja. Môžu sa týkať voľného času detí a mladých ľudí, zvlášť aktivít pre deti z detských domovov, kultúry, športu, ochrany a starostlivosti o zvieratá a skvalitňovania životného prostredia. Maximálna výška grantu je 200 €.

Termín otvorenia grantového kola je 1. marec, termín uzávierky 27. marec a od mája bude možné úspešné nápady realizovať. Návrh vášho projektu musíte povinne konzultovať buď osobne v kancelárii nadácie na Mládežníckej 2 (dohodnite sa vopred telefonicky 0327445500 alebo mailom), alebo konzultujte prostredníctvom mailu na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. . Všetky informácie a potrebné formuláre žiadostí si stiahnite prosím tu.

Za dlhodobú podporu programu ďakujeme Nadácii SPP a spoločnosti Emerson a.s.

 

18. február 2013
 
 Ďakujeme
Mesto TrenčínMinisterstvo kultúry SR - Ministerstvo5 star glass | RONACORA GEO | Slovenské softvérové riešeniaEmersonAS TrenčíndogdocsRadovan Stoklasa[www.ksa.sk] - Tvorba www stranok eventive | tréningy - školenia - poradentvoEnergia pre krajinuTimm Slovakia s.r.oVaillantTrenčiansky terajšok – Nezávislé noviny trenčianskeho regiónuASOCIÁCIA KOMUNITNÝCH NADÁCIÍBYTAS, s.r.o., Trenčín - kotolne, technické zabezpečenie budov a automatizácia, diaľkový dohľad cez internetIDEA Trenčín - reklamné štúdioArt eventadvokátska kancelária | law firmPovažský cukor - Cukrovar Trenčianská teplá