Klub darcov Trenčianskej nadácie pôsobí v Trenčíne už deväť rokov

Vo štvrtok 25. októbra sa uskutočnilo už deviate stretnutie členov Klubu darcov Trenčianskej nadácie. V príjemnom prostredí kaviarne Manhattan v Trenčíne trinásť predkladateľov predstavilo svoje projekty zamerané na rôznorodé zmysluplné aktivity.

25. október 2012

Trenčania i darcovia z okolitých miest a obcí už od roku 2003 pravidelne darujú a podporujú tak verejnoprospešné aktivity v Trenčíne. V tomto ročníku uspelo 5 projektov, konkrétne Piesne z ticha vokálnej skupiny VOX, Antigona v New Yorku Trenčianskeho hradného divadla, Štvornohý terapeut občianskeho združenia Refugium, Kniha kresleného humoru Pavla Seriša a Skupinová terapia Divadla Normálka. Projekty budú podporené celkovou sumou 1900 €.

Príjemný večer obohatila hudba vokálnej skupiny VOX charakteristickej spevom prevažne starej a sakrálnej muziky bez sprievodu hudobných nástrojov.

Nakoniec sa často ako najpodstatnejšie ukazuje to, čo človek nemusel urobiť a predsa sa rozhodol a urobil to. Ďakujeme členom Klubu darcov za deväť rokov priazne.

25. október 2012
 
 Ďakujeme
Mesto TrenčínMinisterstvo kultúry SR - Ministerstvo5 star glass | RONACORA GEO | Slovenské softvérové riešeniaEmersonAS TrenčíndogdocsRadovan Stoklasa[www.ksa.sk] - Tvorba www stranok eventive | tréningy - školenia - poradentvoEnergia pre krajinuTimm Slovakia s.r.oVaillantTrenčiansky terajšok – Nezávislé noviny trenčianskeho regiónuASOCIÁCIA KOMUNITNÝCH NADÁCIÍBYTAS, s.r.o., Trenčín - kotolne, technické zabezpečenie budov a automatizácia, diaľkový dohľad cez internetIDEA Trenčín - reklamné štúdioArt eventadvokátska kancelária | law firmPovažský cukor - Cukrovar Trenčianská teplá